Author: l***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice product good quality
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼
Price: NT$120
one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 6.2 cm |
| 寬度 | 2.6 cm |
| 高度 | 8.8 cm |
| SKU | sb25101661111843757 |
Overall Rating: 4.86/5
Author: l***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice product good quality
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼
Author: o***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect i love it easy to use
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)
Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼
Author: t***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميل جدا ومفيد جدا انصح به الجميع وبشدة ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼